يُؤْتِي الْحِكْمَةَ مَن يَشَاءُ ۚ وَمَن يُؤْتَ الْحِكْمَةَ فَقَدْ أُوتِيَ خَيْرً‌ا كَثِيرً‌ا ۗ وَمَا يَذَّكَّرُ‌ إِلَّا أُولُو الْأَلْبَابِ <<>> (خدا) دانش و حکمت را به هر کس بخواهد (و شایسته بداند) می‌دهد؛ و به هر کس دانش داده شود، خیر فراوانی داده شده است. و جز خردمندان، (این حقایق را درک نمی‌کنند، و) متذکر نمی‌گردند. سوره بقره﴿٢٦٩﴾
   يکشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٦
صفحه اصلی > اخبار > اخبار عام 
اخبار عام
کلام امام خامنه ای مدظله العالی
فلسفه‌ی اسلامی - همان‌طور که شما فرمودید و درست هم گفتید - فقه اکبر است؛ پایه‌ی دین است؛ مبنای همه‌ی معارف دینی در ذهن و عمل خارجی انسان است؛ لذا این باید گسترش و استحکام پیدا کند و برویَد و این به کار و تلاش احتیاج دارد.
٢٢:٠٦ - 1395/11/02 - تعداد نظرات : ٠
اردو
اساتید و طلاب مرکز به زیارت آستان مقدس امام رضا علیه السلام مشرف شدند.
٠١:٢٧ - 1395/10/30 - تعداد نظرات : ٠
آبت‌الله حسینی بوشهری در نشست اخلاق در رسانه:
مدیرحوزه های علمیه ویژگی ها و خصوصیات اخلاص و اخلاق در رسانه، به باید ها و نبایدهای ضروری که می بایست از سوی جامعه مطبوعاتی و رسانه ای کشور رعایت شود را تشریح کرد.
١٧:٣٠ - 1394/01/30 - تعداد نظرات : ٠
آيت‌الله مصباح يزدي:
رئيس مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) با اشاره به گسترش انحراف‌هاي عقيدتي در جهان گفت: طلاب و دانش پژوهان علوم ديني حضور فعالتري در عرصه هدايت جهان داشته باشند.
١٧:٤٩ - 1392/02/18 - تعداد نظرات : ٠
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله حسینی بوشهری: بنده از آغاز تاسیس مرکز تخصصی فلسفه، نسبت به آن اهتمام داشته ام که همین ساختمان مرکز نیز با پیگیری های بسیاری فراهم شده است.
١٣:٥٤ - 1391/08/02 - تعداد نظرات : ٠

<< صفحه قبلی1 2 3 4