بِسْمِ ٱللهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداوَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.
   يکشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٦
صفحه اصلي > معرفی مرکز > معرفی مؤسس و مدیر مرکز آیت الله غلامرضا فیاضی  > معرفی آثار علمی ایشان اعم از منتشر شده و منتشر نشده 
معرفی آثار علمی ایشان اعم از منتشر شده و منتشر نشده
مطابق روایات ارزش عالم از مجاهد فی سبیل‌الله بسیار بیشتر است و علت آن است که یک دانشمند با دفاع از دین دوستان حق و حقیقت موجب می‌شود که دشمنان نتوانند این گوهر ارزنده را از دست شیعیان اهل بیت خارج کنند.
١٨:٥٦ - 1396/01/29 - تعداد نظرات : ٠
معرفی کتاب
امروزه مباحث معرفت شناسی در مجامع علمی به دلایل گوناگونی مورد بحث قرار می گیرد. مسائلی که به دلیل بنیادی بودنشان، همه باورها، از جمله شناخت های دینی و اخلاقی، را تحت تأثیر خود قرار می دهند. از این رو، داشتن مبنایی معقول و مستحکم در این زمینه می تواند ضامن سلامت فکری، دینی و اخلاقی افراد و جامعه باشد. این کتاب، در صدد است تا به بخشی از نیاز جامعه علمی ما در این عرصه پاسخ دهد.
٢١:٣٠ - 1395/12/07 - تعداد نظرات : ٠
معرفی کتاب
کتاب علم النفس فلسفی استاد غلامرضا فیاضی از آخرین آثاری به شمار می آید که این موضوع را از دریچه فلسفی کاویده است. این اثر متنی آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد است. عناوین فصول کتاب بدین قرارند: مفاهیم و اصطلاحات، انواع نفس، تجرد نفس، حرکت نفس، حدوث نفس، تناسخ، جاودانگی نفس، سعادت نفس.
٢١:١٩ - 1395/12/07 - تعداد نظرات : ٠
آثار
آثار علمی آیت الله فیاضی اعم از تالیفات، تصحيح و تحقيق، رساله هاي سطح چهار راهنمائي شده و ...
١٧:١١ - 1395/11/23 - تعداد نظرات : ٠